O firmie
Mulier mulier powstało z potrzeby dwóch kobiet, które miały dość niepasujących, szybko niszczących się i produkowanych na masową skalę ubrań. W ubraniach chcemy się czuć kobieco, ale też wygodnie, pewnie i komfortowo. 
 
Kim jesteśmy
Jesteśmy kobietami pełnymi pasji. Pasji do ludzi, spotkań i rozmów. Wymiany myśli i energii. Oraz pasja do tkanin, krojów, mody. Jesteśmy kobietami, które realizują swoje marzenia i tworzą niepowtarzalne modowe rozwiązania. Tak naprawdę, jesteśmy takie, jak nasze projekty: silne, zdecydowane i niezależne, ale też seksowne a czasami eteryczne. Lubimy wygodę, ale i elegancję. Szyk i ekstrawagancję.
Jedna z nas to esencja klasyki, druga kipi szaleństwem. Razem jesteśmy wyjątkową estetyczną mieszanką. Ponad wszystko cenimy sobie naszą przyjaźń, z której czerpiemy niesamowitą motywację do tworzenia naszej firmy Mulier Mulier.
 
Filozofia Mulier Mulier
Mulier to po łacińsku kobieta. Dla nas to kobieta szczęśliwa, niezależna i wyjątkowa. Nasze projekty dopasowujemy do tempa, stylu życia i do indywidualnych potrzeb każdej z naszych Klientek. Robimy wszystko, by ubrania nie były przebraniem, ale dopełnieniem każdej kobiety. Przysłowiową kropką nad i. Dlatego kreujemy i wykonujemy oryginalne ubrania z niepowtarzalnych materiałów.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl